STAROŽITNOSTI TAKÉ ZASÍLÁME

BĚHEM PŘEPRAVY JSOU VELMI PEČLIVĚ ZABALENÉ

O starožitnosti, které si chystáte objednat a máte v plánu si je nechat doručit domů nebo do firmy se nemusíte obávat!

Se službami našich dopravců máme dobrou zkušenost. Každý předmět, který zasíláme, velice pečlivě balíme, a tak je riziko poškození zásilky snížené na minimum. Pro úplnou jistotu je vše vždy pojištěné.

toptrans-1

TopTrans

Dopravné dle aktuálního ceníku TT. Doručení do jednoho dne od odeslání po ČR a část SK. Řidiči jsou vybaveni paletovým vozíkem a sami zajistí vykládku zásilky.
Ideální pro větší a těžší předměty.

ceskaposta

Česká pošta

Využíváme pro zaslání většiny předmětů. Bezpečné a rychlé doručení – vše velice pečlivě balíme a díky tomu nemusíme řešit poškozené zásilky.

Doprava Full servis

Full-servis

Osobně Vám vybrané předměty dovezeme a vyneseme na místo (18 Kč/km – cesta tam i zpět). Více informací k této dopravě naleznete níže.

doprava-1

Doprava kamene

Pro dopravu většího množství kamene, jako třeba kamenné dlažby, využíváme kamionovou dopravu.
K dispozici máme VZV.

Balíme
jak balime 1

Kam zasíláme
Dodací lhůty

Standardně zasíláme po celé České a Slovenské republice. TopTrans garantuje dodání do 24 hodin po celé České a část Slovenské republiky a zbylé Slovensko do 48 hodin. Česká pošta doručuje do 1 až 3 pracovních dnů. Zasíláme i do ostatních zemí, ovšem doba doručení se liší.

Odesílací dny jsou: úterý, středa, čtvrtek a pátek.

Bezpečné doručení

Díky pravidelnému zasílání, již od pohledu na předmět dokážeme odhadnout jeho citlivá místa, dostatečně je vyztužit a předejít poškození. U nás se nemusíte bát, že by k Vám již vaše objednaná starožitnost dorazila poškozená. Za dlouhá léta praxe v zasílání těchto různorodých předmětů jsme již vyladili techniky a způsoby balení. Díky tomu jsme schopni každý týden dopravcem dodat spousty starožitností.
Abychom starožitnostem zajistili větší bezpečí při manipulaci, na ochránění využíváme speciálních balících materiálů.
Z tohoto důvodu je účtováno balné od 20 Kč do 150 Kč za předmět.

Zasíláme pravidelně
baleni 8

Zasíláme nejrůznější starožitnosti

Naše doprava Full-Servis

Tuto dopravu zajišťujeme osobně a je určená především pro starožitnosti, které nelze zaslat dopravcem nebo pro větší množství předmětů.
Tarif je 18 Kč/km + cesta zpět. V této ceně je zahrnuté balné a garance bezpečného doručení. Složení a vynesení do patra je možné za aktivní asistence příjemce.
V případě nutnosti dvou pracovníků + 50% příplatek z ceny dopravy.
V případě nadstandardní časové náročnosti během vykládání, přemísťování či rovnání se účtuje sazba 1 000 Kč za započatou hodinu.