Lučický Mlýn se nachází 2 km od
dálnice D11 (exit 62) na okraji
obce Lučice

mapa

Starožitnosti
Lučický Mlýn
kamenný a internetový obchod

Kudy do Lučického Mlýna

Pojedete po dálnici D11?

Chystají se u nás opravovat mosty a od Olešnice do Lučice je uzavřená silnice! SJÍŽDĚJTE EXITEM 68 na Nové Město nad Cidlinou a poté pokračujte směrem Chlumec a před Chlumcem odbočte doleva na Lučice.

Prodejna se nachází nedaleko dálnice D11 Praha-Hradec Králové. Pojedete-li k nám po dálnici, tak budete sjíždět na exitu číslo 62. Poté odbočíte směrem na Chlumec, pak na Olešnici a poté na Lučice. Od sjezdu až do obce Lučice, kde se prodejna nachází, to je zhruba 5 minut. Lučický Mlýn naleznete na okraji této malebné vesničky. Vedle mlýna teče řeka Cidlina, jakmile tuto řeku přejedete, po pravé straně uvidíte historickou budovu mlýna a v ní prodejnu se starožitnostmi.

Foto trasy - od dálnice do obchodu

Pojedete mimo dálnici?

Jedete-li od Hradce Králové či Pardubic, držte se směrem na Chlumec nad Cidlinou. Za Novým Městem u Chlumce nad Cidl. odbočte na Kladruby. Ty projedete po hlavní silnici a dostanete se až do Lučic, kde na křižovatce uvidíte naší ceduli a odbočíte z hlavní silnice doprava. Dále budete pokračovat po hlavní silnici doprava, až přijedete ke krásnému kostelíčku se dřevěnou zvonicí a naproti se nachází areál Lučického Mlýna.

Mapka

Pojedete s navigací?

Lučice 59, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

GPS: 50.1390047N, 15.4567408E

Hledejte tento areál

mapa okolí - Starožitnosti Lučický Mlýn
Areál - Starožitnosti Lučický Mlýn