STAROŽITNOSTI TAKÉ ZASÍLÁME!
BĚHEM PŘEPRAVY JSOU VELMI PEČLIVĚ ZABALENÉ.

Celý průběh zasílání máme již zmáknutý.

O starožitnosti, které si chystáte objednat a máte v plánu si je nechat doručit domů nebo do firmy se nemusíte obávat! Se službami našich dopravců máme dobrou zkušenost. Každý předmět, který zasíláme, velice pečlivě balíme, a tak je riziko poškození zásilky snížené na minimum.
Pro úplnou jistotu je vše vždy pojištěné.

TopTrans

Starožitnosti doručujeme společností TopTrans

Dopravné dle aktuálního ceníku TT. Doručení do jednoho dne od odeslání po ČR a část SK. Řidiči jsou vybaveni paletovým vozíkem a sami zajistí vykládku zásilky.
Ideální pro větší a těžší předměty.

Česká pošta

ceskaposta

Využíváme pro zaslání většiny předmětů. Bezpečné a rychlé doručení – vše velice pečlivě balíme a díky tomu nemusíme řešit poškozené zásilky.

Full-servis

Doprava Full servis

Osobně Vám vybrané předměty dovezeme a vyneseme na místo (15 Kč/km – cesta tam i zpět). V případě kamenného sortimentu a jeho následného přemísťování na místo je cena individuální dle náročnosti.

Doprava kamene

Kamenný materiál zasíláme i kamionovou dopravou.

Pro dopravu většího množství kamene, jako třeba kamenné dlažby, využíváme kamionovou dopravu.
K dispozici máme VZV.

Kam zasíláme/Dodací lhůty

Standardně zasíláme po celé České a Slovenské republice. TopTrans garantuje dodání do 24 hodin po celé České a část Slovenské republiky a zbylé Slovensko do 48 hodin. Česká pošta doručuje do 1 až 3 pracovních dnů. Zasíláme i do ostatních zemí, ovšem doba doručení se liší.

Bezpečné doručení

Díky pravidelnému zasílání, již od pohledu na předmět dokážeme odhadnout jeho citlivá místa, dostatečně je vyztužit a předejít poškození. U nás se nemusíte bát, že by k Vám již vaše objednaná starožitnost dorazila poškozená. Za dlouhá léta praxe v zasílání těchto různorodých předmětů jsme již vyladili techniky a způsoby balení. Díky tomu jsme schopni každý týden dopravcem dodat spousty starožitností.
Abychom starožitnostem zajistili větší bezpečí při manipulaci, na ochránění využíváme speciálních balících materiálů.
Z tohoto důvodu je účtováno balné od 20 Kč do 150 Kč za předmět.

Ukázka balení starožitností

[ngg src=“galleries“ ids=“4″ display=“basic_thumbnail“ thumbnail_crop=“0″]